Lepsze słyszenie ma znaczenie nie tylko w przypadku rozmowy twarzą w twarz. Aparaty słuchowe wyposażone w funkcję Bluetooth™ znacząco poprawią komfort rozmów przez telefon, oglądania telewizji, słuchania muzyki i nie tylko…

Urządzenie zwane Streamerem odbiera sygnały Bluetooth™ z Twojego telefonu komórkowego, telewizora lub innego źródła i przesyła je bezprzewodowo do Twoich aparatów słuchowych.

Telewizja

Nadajnik Bluetooth™ podłączony do wyjścia audio w telewizorze bezprzewodowo przekazuje dźwięk do Twoich aparatów słuchowych, za pośrednictwem Streamera. Możesz swobodnie ustawić odpowiedni dla Ciebie poziom głośności – nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom. A jakość dźwięku jest znakomita

Telefon

Połączenie przez Bluetooth™ umożliwia wygodną komunikację zarówno przez telefon stacjonarny jak i komórkowy. Wystarczy tylko raz powiązać telefon, aby słyszeć rozmówcę bezpośrednio przez aparaty słuchowe – i to w obu uszach.

Wykłady i prezentacje

Inną funkcją bezprzewodowej techniki jest możliwość rozumienia z dużej odległości – na przykład podczas wykładów i prezentacji. Wystarczy poprosić prowadzącego o przypięcie do ubrania malutkiego mikrofonu, by świetnie słyszeć.