To oczywiste, że dobrze słyszymy, czyż nie?

Ucho jest najczulszym narządem zmysłu; czulszym nawet niż oko. Im lepiej słyszymy, tym łatwiej jest nam funkcjonować w otaczającym świecie. Zmysł słuchu pracuje przez całą dobę, przez całe życie.

A gdy w którymś momencie dźwięki zaczynają zanikać, albo nadal dobrze słyszymy, ale przestajemy rozumieć? Na przykład rozmowę toczoną w gwarnej restauracji. W takich wypadkach nowoczesne aparaty słuchowe mogą znacząco poprawić jakość życia. Małe, wszechstronne, wydajne

Aktualnie na rynku dostępnych jest ponad 1000 różnych aparatów słuchowych, w wielu kształtach, rozmiarach, kolorach, poziomach zaawansowania i cenach.

Protetyk słuchu może zaproponować Ci pełny wachlarz modeli – od podstawowych po najbardziej zaawansowane. Wybór najlepszego rozwiązania W tej bogatej ofercie znajdziecie opcję idealną dla Ciebie. Protetyk słuchu przedstawi rozwiązania, które będą odpowiadały Twoim możliwościom i potrzebom. Ty zdecydujesz, które aparaty najbardziej Ci odpowiadają pod względem akustycznym i estetycznym.

Niekiedy istnieje możliwość wypróbowania różnych aparatów przed dokonaniem zakupu. Zapoznaj się z bogatą ofertą modeli i najnowszych rozwiązań technicznych wspomagających słyszenie.