Oticon Intent to subtelny, ładowalny aparat słuchowy, posiadający cewkę telefoniczną i pojedynczy, łatwy w obsłudze przycisk.

Dzięki Oticon Intent możesz cieszyć się dźwiękami otoczenia w pełnym zakresie 360°. Jest wyposażony w wyjątkowo zaawansowane czujniki, które rozpoznają Twoje potrzeby słuchowe, umożliwiając pełne uczestnictwo w codziennym życiu.

Aparat Oticon Intent korzysta z technologii Bluetooth®, co pozwala na wysokiej jakości strumieniowanie dźwięku oraz prowadzenie rozmów telefonicznych i wideorozmów bez użycia rąk.

Korzyści

Jakość dźwięku

Angażuj się w życie jak nigdy dotąd

Przedstawiamy pierwsze na świecie czujniki intencji użytkownika, które analizują ruchy głowy i ciała, aby płynnie dostosowywać poziom wsparcia oferowanego przez aparaty słuchowe w zależności od Twoich potrzeb słuchowych. Nawet w trudnym otoczeniu dźwiękowym możesz liczyć na spersonalizowane wsparcie, aby słyszeć wyraźnie i aktywnie uczestniczyć w życiu.

Nowa generacja techniki BrainHearing

W Oticon wierzymy, że mózg do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje dostępu do wszystkich dźwięków, nie tylko do mowy osoby stojącej naprzeciwko Ciebie. Oticon Intent wychwytuje każdy szczegół, wspierając mózg w angażowaniu się w otaczający świat.

Lepszy dostęp do mowy

Oticon Intent zapewnia lepszy dostęp do mowy nawet w sytuacjach, w których występuje wiele dźwięków z otoczenia. Aparat słuchowy rozumie teraz Twoje intencje słuchowe, co pozwala Ci wyraźniej słyszeć, łatwiej się koncentrować i lepiej rozumieć, a tym samym w pełni cieszyć się życiem.

Doskonała jakość muzyki

Stworzyliśmy specjalny program Oticon MyMusic, który gwarantuje najwyższą jakość dźwięku, niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki na żywo, czy z odtwarzacza.

Dyskretny i pełen mocy

Ciesz się słyszeniem przez cały dzień po zaledwie godzinie ładowania lub zyskaj do 4 godzin słyszenia po zaledwie 15 minutach ładowania.* Wszystko to w naszym najbardziej dyskretnym aparacie słuchowym.

*Przewidywany czas pracy akumulatora zależy od sposobu użytkowania, aktywnych funkcji, ubytku słuchu, środowiska akustycznego, wieku akumulatora i korzystania z akcesoriów bezprzewodowych.

Płynna łączność

Korzystaj z wielu opcji łączności, takich jak strumieniowe przesyłanie muzyki, rozmowy telefoniczne, oraz używanie aplikacji Oticon Companion do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon posiadają stopień ochrony IP68, co oznacza, że są odporne na wilgoć i kurz, zapewniając trwałość i niezawodność w różnych warunkach.