Oticon More™ miniRITE R

Dyskretny, ładowalny Oticon More model miniRITE R daje dostęp do wszystkich istotnych dźwięków. Oticon More wspiera mózg w nadawaniu znaczenia dźwiękom i jest łatwy w obsłudze. Dzięki podwójnemu przyciskowi funkcji można sterować głośnością i zmieniać programy. By zapewnić bezproblemową łączność z ulubionymi urządzeniami, zastosowano w nim funkcję Bluetooth.

Typ: BTE

Ubytek słuchu: Lekki – Głęboki

Typ baterii: Z możliwością ponownego ładowania

Nowatorska technika w Oticon More™

Oticon More to pierwszy na świecie aparat słuchowy dający mózgowi pełny dostępdo otoczenia akustycznego – pełną perspektywę. A to za sprawą niespotykanej dotąd, przełomowej innowacji w technice aparatów słuchowych – zastosowaniu wysoce inteligentnej Deep Neural Network, głębokiej sieci neuronowej.

Oparty na nowej platformie Polaris™

Platforma Polaris to fundament Oticon More. Została stworzona specjalnie z myślą o aparatach słuchowych. To dzięki temu sprecyzowanemu podejściu może stale zarządzać wytrenowaną Deep Neural Network, a jednocześnie zasilać wszystkie rozwiązania techniczne w Oticon More szybciej, precyzyjniej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej3.

  • 16 razy większa wydajność umożliwiająca wykonywanie zaawansowanych algorytmów4.
  • Inteligentne wykorzystywanie wiodącego w branży przetwarzania w 64 kanałach.
  • Dwa razy większa wydajność obliczeniowa i prędkość4.
  • Przetwarzanie oparte na Deep Neural Network.
  • Dwa razy większa precyzja w pasmach częstotliwości 1,5-5kHz4.

Aparaty słuchowe Oticon More™ przewyższają głównych konkurentów

Nadzwyczajne wyniki testów przeprowadzonych w rzeczywistych, złożonych środowiskach akustycznych pokazują, że aparaty słuchowe Oticon More zapewniają mózgowi
lepszy dostęp do sygnału mowy.

Aparaty słuchowe Oticon More dają również mózgowi szybszy dostęp do większej liczby istotnych i wiernie odtworzonych dźwięków otoczenia.

W porównaniu z dwoma głównymi konkurentami, aparaty słuchowe Oticon More zapewniają następujące korzyści:

Więcej mowy

Lepszy dostęp do dźwięków mowy
z otoczenia użytkownika.

Więcej dźwięków

Uzyskaj dostęp do większej liczby istotnych dźwięków w otoczeniu akustycznym.

Szybsza adaptacja

Szybkie dostosowanie do zmian zachodzących w otoczeniu akustycznym.

Lepsza jakość

Lepiej zachowane dźwięki, większy kontrasti więcej szczegółów.

Nowe podejście Oticon do przetwarzania dźwięku przewyższa tradycyjne techniki w trudnych warunkach akustycznych

Wyniki testów potwierdzają efektywność całkowicie nowego podejścia Oticon do przetwarzania dźwięku: dostarczamy mózgowi więcej dźwięku, nie mniej!

Podczas, gdy konkurencja skupia się na wytłumianiu dźwięków otoczenia, stosując tradycyjną kierunkowość, redukcję hałasu, kompresję i zarządzanie sprzężeniem, Oticon koncentruje się na dostarczeniu mózgowi większej liczby dźwięku.

To nowe podejście mogliśmy wprowadzić dzięki wysoce inteligentnej głębokiej sieci neuronowej (Deep Neural Network) oraz innowacyjnym, nowym funkcjom: MoreSound Intelligence™ i MoreSound Amplifier™.

Kluczowe wnioski:

Oticon More zapewnia mózgowi lepszy dostęp do sygnałów mowy pojawiających się wokół użytkownika, jednocześnie dostarczając więcej dźwięków — nie mniej!

Na wykresie widać, jak aparaty słuchowe Oticon More wyprzedzają konkurentów A i B pod względem dostępu do sygnału mowy docierającego z boku — a to tylko jeden z badanych parametrów.

Testy te dowodzą, że aparaty słuchowe Oticon More dają mózgowi lepszy dostęp do mowy w złożonych środowiskach akustycznych, jednocześnie zapewniając mu lepszy dostęp do większej liczby mających znaczenie dźwięków otoczenia.

Co więcej, testy wykazały, że Oticon More daje szybszy dostęp do większej liczby istotnych dźwięków i to przy zachowaniu lepszej jakości. Oznacza to, że mózgowi łatwiej orientować się, co dzieje się wokół. A to pomaga użytkownikowi aparatów słuchowych swobodnie radzić sobie w codziennych sytuacjach.

Jakość dźwięku

Inteligentne funkcje

Aparat słuchowy skanuje środowisko akustyczne 500 razy na sekundę, co umożliwia analizę otoczenia w całej jego złożoności, a następnie organizuje dźwięki wokół, aby zapewnić wyraźniejszy kontrast i równowagę między dźwiękami.

Dźwięki z prawdziwego świata

Oticon More jest wytrenowany za pomocą rzeczywistych środowisk akustycznych, dzięki czemu może równoważyć dźwięki w otoczeniu akustycznym użytkownika.

Lepsze rozumienie mowy

Ciesz się lepszą jakością rozmów z bliskimi i znajomymi. Aparaty słuchowe Oticon More pozwalają lepiej rozumieć mowę zarówno w głośnym, jak i cichym otoczeniu.

Codzienne użytkowanie

Płynna łączność

Możliwość korzystania z wielu opcji łączności – strumieniowego przesyłania muzyki, rozmawiania przez telefon, używania aplikacji Oticon ON do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth.

Akumulatory

Zaledwie trzy godziny ładowania pozwalają na cały dzień pracy aparatów, w tym przesyłanie strumieniowe*. *Przewidywany czas pracy akumulatora zależy od sposobu użytkowania, aktywnych funkcji, ubytku słuchu, środowiska akustycznego, wieku akumulatora i korzystania z akcesoriów bezprzewodowych.

Inteligentna zmiana głośności i programów

Wygodny podwójny przycisk funkcji ułatwia regulowanie głośności i przełączanie programów.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.