Elegancki Oticon Opn Play miniRITE T jest wyposażony w podwójny przycisk ułatwiający zmianę głośności i programów oraz we wskaźnik LED informujący o stanie aparatu. Oticon Opn Play miniRITE T to aparat słuchowy Made for iPhone®, co oznacza, że łączy się płynnie z iPhone’em dziecka. Wbudowana technika Bluetooth pozwala na łączność i dostęp do zdalnego mikrofonu. Ten model jest również wyposażony we wbudowaną cewkę telefoniczną umożliwiającą lepsze słyszenie dźwięku z systemów pętli indukcyjnych montowanych w miejscach użyteczności publicznej, takich jak teatr czy kino.

Typ: BTE

Ubytek słuchu: Nieznaczny – Znaczny

Model baterii: 312

Jakość dźwięku

Doświadczanie dźwięku 360° wokół

Ten aparat słuchowy Oticon wykorzystujący technikę zmieniającą życie, umożliwia słyszenie pełnej gamy dźwięków wokół.

Koniec z irytującym piszczeniem

Nowa funkcja wykrywa i zapobiega irytującemu piszczeniu, eliminując je, zanim się rozwinie.

Lepsze rozumienie mowy przez dzieci

Lepsza jakość rozmów z bliskimi i znajomymi. Aparaty słuchowe Oticon Opn Play poprawiają rozumienie mowy, nawet w głośnym otoczeniu.

Codzienne użytkowanie

Płynna łączność

Możliwość korzystania z wielu opcji łączności – strumieniowego przesyłania muzyki, rozmawiania przez telefon, używania aplikacji Oticon ON do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.

Lepsze słyszenie dźwięku w miejscach użyteczności publicznej

Aparaty słuchowe Oticon z cewką telefoniczną pozwalają lepiej słyszeć dźwięk w aulach, świątyniach, teatrach, kinach czy salach koncertowych, na lotniskach i w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie zainstalowane są pętle indukcyjne.

Inteligentna zmiana głośności i programów

Wygodny podwójny przycisk funkcji ułatwia regulowanie głośności i przełączanie programów.