Półmałżowinowy aparat słuchowy Oticon Opn, jest widoczny w uchu (obudowa częściowo wypełnia muszlę małżowiny). To rozwiązanie odpowiednie dla osób mniej sprawnych manualnie, dla których najważniejsza jest łatwość obsługi aparatu. Ponieważ jest większy niż inne modele aparatów wewnątrzusznych, ma większe przyciski do ręcznej regulacji, a do jego zasilania używa się wydajniejszych baterii. Aparat półmałżowinowy Oticon Opn oferuje opcjonalną bezprzewodową technikę Bluetooth zapewniającą bezproblemową łączność z ulubionymi urządzeniami oraz opcjonalną cewkę telefoniczną, która umożliwia odbieranie dźwięku z pętli indukcyjnych w przestrzeniach publicznych, takich jak teatr czy kino.

Typ: ITE

Ubytek słuchu: Nieznaczny – Znaczny

Model baterii: 312, 13

Korzyści

Jakość dźwięku

Doświadczanie dźwięku 360° wokół

Ten aparat słuchowy Oticon wykorzystujący technikę zmieniającą życie, umożliwia słyszenie pełnej gamy dźwięków wokół.

Szybka redukcja hałasu

Dodatkowy hałas powoduje natychmiastową utratę koncentracji oraz zmniejsza zdolność mózgu do rozumienia mowy. Szybka redukcja hałasu precyzyjnie redukuje hałas dochodzący z określonych kierunków, pomagając skupić się na mowie.

Codzienne użytkowanie

Płynna łączność

Możliwość korzystania z wielu opcji łączności – strumieniowego przesyłania muzyki, rozmawiania przez telefon, używania aplikacji Oticon ON do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.

Łatwe regulowanie głośności i przełączanie programów

Ten model aparatu słuchowego ma opcjonalne pokrętło regulacji głośności i opcjonalny przycisk funkcji, pozwalające łatwo zmieniać głośność i programy.