Oticon Opn S™ miniRITE R

Dyskretny aparat słuchowy zasilany akumulatorem – dla osób, które nie chcą zaprzątać sobie głowy kupowaniem i wymienianiem baterii. Oticon Opn S miniRITE R wykorzystuje akumulator litowo-jonowy. Ładowanie jest szybkie i łatwe. Ten model oferuje wiele korzyści, w tym bezproblemową łączność dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth oraz lepsze słyszenie dźwięku z systemów pętli indukcyjnych montowanych w miejscach użyteczności publicznej, np. teatrach i kinach, dzięki wbudowanej cewce telefonicznej.

Typ: BTE

Ubytek słuchu: Nieznaczny – Znaczny

Typ baterii: Z możliwością ponownego ładowania

Korzyści

Jakość dźwięku

Doświadczanie dźwięku 360° wokół

Ten aparat słuchowy Oticon wykorzystujący technikę zmieniającą życie, umożliwia słyszenie pełnej gamy dźwięków wokół.

Koniec z irytującym piszczeniem

Nowa funkcja wykrywa i zapobiega irytującemu piszczeniu, eliminując je, zanim się rozwinie.

Lepsze rozumienie mowy

Lepsza jakość rozmów z bliskimi i znajomymi. Aparaty słuchowe Oticon Opn S poprawiają rozumienie mowy do takiego poziomu jak u osób słyszących prawidłowo, nawet w głośnym otoczeniu.

Codzienne użytkowanie

Płynna łączność

Możliwość korzystania z wielu opcji łączności – strumieniowego przesyłania muzyki, rozmawiania przez telefon, używania aplikacji Oticon ON do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth.

Akumulatory

Zaledwie trzy godziny ładowania pozwalają na cały dzień pracy aparatów, w tym przesyłanie strumieniowe*. *Przewidywany czas pracy akumulatora zależy od sposobu użytkowania, aktywnych funkcji, ubytku słuchu, środowiska akustycznego, wieku akumulatora i korzystania z akcesoriów bezprzewodowych.

Lepsze słyszenie dźwięku w miejscach użyteczności publicznej

Aparaty słuchowe Oticon z cewką telefoniczną pozwalają lepiej słyszeć dźwięk w aulach, świątyniach, teatrach, kinach czy salach koncertowych, na lotniskach i w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie zainstalowane są pętle indukcyjne.

Inteligentna zmiana głośności i programów

Wygodny podwójny przycisk funkcji ułatwia regulowanie głośności i przełączanie programów.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.