Oticon Ruby miniRITE T to dyskretny aparat, oparty na popularnym modelu miniRITE. Jest łatwy w obsłudze dzięki wygodnemu podwójnemu przyciskowi do zmiany głośności i programów. Dzięki technice Bluetooth Oticon Ruby miniRITE T umożliwia bezproblemową łączność z ulubionymi urządzeniami. Wbudowana cewka telefoniczna pozwala lepiej słyszeć dźwięk z systemów pętli indukcyjnych montowanych w miejscach użyteczności publicznej, takich jak teatr czy kino.

Typ: BTE

Ubytek słuchu: Nieznaczny – Znaczny

Model baterii: 312

Korzyści

Jakość dźwięku

Aparat Oticon Ruby to gwarancja wysokiej jakości dźwięku wraz z efektywnym systemem redukcji hałasu — nawet między poszczególnymi słowami. Aby zapewnić jeszcze lepszą jakość dźwięku zostało zredukowane ryzyko wystąpienia sprzężenia.

Koniec z irytującym piszczeniem

Nowa funkcja wykrywa i zapobiega irytującemu piszczeniu, eliminując je, zanim się rozwinie.

Codzienne użytkowanie

Płynna łączność

Możliwość korzystania z wielu opcji łączności – strumieniowego przesyłania muzyki, rozmawiania przez telefon, używania aplikacji Oticon ON do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.

Lepsze słyszenie dźwięku w miejscach użyteczności publicznej

Aparaty słuchowe Oticon z cewką telefoniczną pozwalają lepiej słyszeć dźwięk w aulach, świątyniach, teatrach, kinach czy salach koncertowych, na lotniskach i w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie zainstalowane są pętle indukcyjne.

Inteligentna zmiana głośności i programów

Wygodny podwójny przycisk funkcji ułatwia regulowanie głośności i przełączanie programów.