Małżowinowy aparat słuchowy Oticon Siya, który wypełnia nie tylko przewód słuchowy, ale także większość widocznej części ucha (obudowa wypełnia muszlę małżowiny), to łatwe w obsłudze urządzenie. Ponieważ jest większy niż inne modele aparatów wewnątrzusznych, ma większe przyciski do ręcznej regulacji, a do jego zasilania używa się wydajniejszych baterii. Małżowinowy Oticon Siya stosuje bezprzewodową technikę Bluetooth, umożliwiającą bezproblemową łączność z ulubionymi urządzeniami. Oferuje też opcjonalną cewkę telefoniczną, która umożliwia lepsze słyszenie dźwięku odbieranego z systemów pętli indukcyjnych instalowanych w miejscach użyteczności publicznej, takich jak tetry czy kina.

Typ: ITE

Ubytek słuchu: Nieznaczny – Znaczny

Model baterii: 312, 13

Korzyści

Jakość dźwięku

Znakomita jakość dźwięku

Aparaty słuchowe Oticon Siya wyróżniają się dźwiękiem o wysokiej jakości. Rejestrują naturalne szczegóły otaczających dźwięków i pomagają komfortowo je odbierać.

Skuteczna redukcja hałasu

Funkcja redukcji hałasu pomaga koncentrować się na rozmówcach. Oticon Siya stosuje funkcję Noise Reduction LX, która niezwykle szybko redukuje hałas.

Codzienne użytkowanie

Płynna łączność

Możliwość korzystania z wielu opcji łączności – strumieniowego przesyłania muzyki, rozmawiania przez telefon, używania aplikacji Oticon ON do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.

Łatwe regulowanie głośności i przełączanie programów

Ten model aparatu słuchowego ma opcjonalne pokrętło regulacji głośności i opcjonalny przycisk funkcji, pozwalające łatwo zmieniać głośność i programy.