Półmałżowinowy aparat słuchowy Oticon Siya jest widoczny w uchu (obudowa częściowo wypełnia muszlę małżowiny). Aparat jest łatwy w obsłudze. Ponieważ jest większy niż inne modele aparatów wewnątrzusznych, ma większe przyciski do ręcznej regulacji, a do jego zasilania używa się wydajniejszych baterii. W półmałożowinowym Oticon Siya można zastosować opcjonalną techikę bezprzewodową Bluetooth ułatwiającą bezproblemową łączność z ulubionymi urządzeniami. Posiada również opcjonalną cewkę telefoniczną umożliwiającą odbieranie dźwięku z pętli indukcyjnych w przestrzeniach publicznych, takich jak teatr czy kino.

Typ: ITE

Ubytek słuchu: Nieznaczny – Znaczny

Model baterii: 312, 13

Korzyści

Jakość dźwięku

Znakomita jakość dźwięku

Aparaty słuchowe Oticon Siya wyróżniają się dźwiękiem o wysokiej jakości. Rejestrują naturalne szczegóły otaczających dźwięków i pomagają komfortowo je odbierać.

Skuteczna redukcja hałasu

Codzienne użytkowanie

Funkcja redukcji hałasu pomaga koncentrować się na rozmówcach. Oticon Siya stosuje funkcję Noise Reduction LX, która niezwykle szybko redukuje hałas.

Płynna łączność

Możliwość korzystania z wielu opcji łączności – strumieniowego przesyłania muzyki, rozmawiania przez telefon, używania aplikacji Oticon ON do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.

Łatwe regulowanie głośności i przełączanie programów

Ten model aparatu słuchowego ma opcjonalne pokrętło regulacji głośności i opcjonalny przycisk funkcji, pozwalające łatwo zmieniać głośność i programy.