Phonak Naída™ Marvel

Aparat słuchowy z mocnym, bogatym dźwiękiem oferujący możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych bez użycia rąk, przesył strumieniowy Bluetooth i maksymalną niezawodność.

 • Mocny, bogaty dźwięk
  Ciesz się lepszym rozumieniem mowy w hałasie i z odległości dzięki technologii Roger1 i mniejszym wysiłkiem słuchowym w hałasie2. Daj się zaskoczyć tym, jak niezawodnie aparaty słuchowe pomagają osobom z ubytkiem słuchu.
 • Połączenie ze smartfonami, TV i nie tylko
  Aparaty słuchowe można połączyć bezpośrednio ze smartfonem z systemem iOS lub Android  lub innym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth®. Korzystaj z prowadzenia połączeń telefonicznych bez trzymania telefonu w ręku, oglądaj telewizję, słuchaj muzyki, e-booków, podcastów itd.
 • Niezawodny
  Naída to cieszący się największym zaufaniem aparat słuchowy o dużej mocy3. Jest odporny na wodę i kurz, ma stopnień ochrony IP68.

Platforma technologiczna Phonak Marvel

Platforma Marvel to wyraz naszego zaangażowania w zapewnienie wszystkim możliwości słyszenia bez żadnych ograniczeń. Doskonałe słyszenie, rozumienie mowy i jakość dźwięku — niezależnie od warunków akustycznych.

Elementy układanki tworzące mały cud techniki

Platformę Marvel wyróżniają na tle konkurencji nie tylko indywidualne cechy, ale ich połączenie. Wykorzystują one wszystkie najnowsze technologie marki Phonak zintegrowane w jeden spójny system, oparty na harmonijnej współpracy.

Co sprawia, że technologia Marvel jest jeszcze lepsza?

System operacyjny AutoSense OS 3.0
Najnowsza generacja technologii Phonak rozpoznaje i automatycznie dostosowuje się do warunków akustycznych lepiej niż do tej pory¹. Zapewnia ona:

 • Najlepiej ocenianą jakość sygnału strumieniowego
 • Lepszą jakość dźwięku z zachowaniem możliwości słyszenia i rozumienia mowy
 • Rozpoznanie i automatyczne dostosowanie się do większej liczby warunków akustycznych niż dotychczas
 • Pierwszy aparat słuchowy na świecie, który klasyfikuje sygnały strumieniowe

Obuuszna Technologia VoiceStream™

Ta unikalna technologia Phonak wykorzystuje fakt, że dwoje uszu słyszy lepiej niż jedno. Sygnały audio o pełnej szerokości pasma są strumieniowo przesyłane dwukierunkowo w czasie rzeczywistym ułatwiając słyszenie w trudnych warunkach akustycznych poprzez symulowanie sposobu, w jaki mózg przetwarza dźwięki dochodzące do dwojga uszu. Takie połączone wykorzystanie dwóch aparatów słuchowych umożliwia słyszenie mowy w obu uszach, co jest szczególnie istotne w głośnym otoczeniu, w czasie rozmowy przez telefon lub gdy użytkownik aparatu słuchowego nie może stanąć przodem do rozmówcy.

Łączność Bluetooth ze smartfonami (z systemem iOS lub Android) lub innymi urządzeniami z funkcją Bluetooth®

Aparaty Marvel — w odróżnieniu od innych aparatów słuchowych — można połączać bezpośredniego ze smartfonami z systemami iOS® i Android oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth® w celu przekazywania dowolnego rodzaju dźwięku. Umożliwiają prowadzenia rozmów w prawdziwym trybie głośnomówiącym- bez użycia rąk i ustawienie w telefonie powiadomień dźwiękowych tak, by były odtwarzane w aparatach słuchowych. Aparaty słuchowe Marvel umożliwiają odbiór wysokiej jakości dźwięku stereofonicznego przesyłanej muzyki, filmów, e-booków, podcastów i innych treści.

Technologia AirStream™

Aparat słuchowy Phonak Marvel wyposażono również w technologię AirStream™, która zapewnia doskonały przekaz sygnału audio z dowolnego telewizora lub zestawu stereo2. Urządzenie Phonak TV Connector to rozwiązanie w standardzie Plug and Play pozwalające użytkownikom oglądać ich ulubione filmy i programy telewizyjne z zachowaniem najwyższej jakości dźwięku. To jakby użyć bezprzewodowych słuchawek — tylko lepiej. Aparaty słuchowe Marvel rozróżniają przekazywaną mowę i muzykę, by automatycznie dobierać ustawienia i zapewnić zoptymalizowaną jakość dźwięku. Technologię AirStream zastosowano również w Phonak PartnerMic™, czyli łatwym w użyciu, przyczepianym na zawieszce mikrofonie przeznaczonym do prowadzenia rozmów z jednym rozmówcą w hałasie.

Technologia akumulatorów litowo-jonowych

Phonak jako pierwszy w branży protetyki słuchu wprowadził do użytku akumulatory litowo-jonowe, których czas życia to minium 6 lat. Użytkownik może cieszyć się całym dniem słuchania nawet przy przesyłaniu bezprzewodowym bez konieczności wymiany baterii. Aparaty słuchowe z akumulatorami wyposażone są w łatwe w użyciu ładowarki, w tym nową ładowarkę Mini Charger Case ze standardowym gniazdem do ładowania USB-C.

Naída M-SP Zauszny

 • Ubytek słuchu od średniego do głębokiego
 • Bateria: 13 cynkowo-powietrzna
 • Bezpośrednia łączność
 • Rozmowy telefoniczne bez użycia rąk