Oticon Real miniRITE T to dyskretny model aparatu słuchowego zasilany jednorazowymi bateriami, wyposażony w cewkę telefoniczną oraz podwójny przycisk funkcji. Dzięki zaawansowanej technologii wspierającej naturalny proces funkcjonowania mózgu, przywracamy zdolność do słyszenia dźwięków w ich oryginalnej formie. Ten model oferuje również bezprzewodową technologię Bluetooth®, umożliwiającą prowadzenie rozmów bez konieczności użycia rąk oraz płynną łączność z ulubionymi urządzeniami.

Typ: BTE Ubój słuchu: Lekki – Głęboki Model baterii: 312 Kolor: Chroma Beige

Zaangażuj się w rozmowy

Dzięki lepszemu dostępowi do klarownych dźwięków mowy możesz pełniej uczestniczyć w rozmowach, utrzymując większe zaangażowanie, skupienie i zrozumienie.

Zachowaj koncentrację bez nadmiernego wysiłku

Oticon Real został specjalnie opracowany do obsługi autentycznych dźwięków życia, oferując dostęp do istotnych dźwięków w równowadze, z wyjątkową szczegółowością i klarownością. Równocześnie skutecznie eliminuje rozpraszające dźwięki, co pozwala utrzymać komfort i koncentrację.

Doskonała jakość muzyki

Dedykowany program Oticon MyMusic gwarantuje najwyższą jakość dźwięku niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki na żywo, czy korzystasz z odtwarzacza.

Codzienne użytkowanie

Lepsze słyszenie w miejscach użyteczności publicznej

Aparaty słuchowe Oticon z cewką telefoniczną pozwalają na lepsze słyszenie dźwięków w aulach, świątyniach, teatrach, kinach, salach koncertowych, na lotniskach i innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie zainstalowane są pętle indukcyjne.

Płynna łączność

Możliwość korzystania z różnorodnych opcji łączności, takich jak strumieniowe przesyłanie muzyki, rozmowy telefoniczne, a także obsługa aplikacji Oticon Companion do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki zaawansowanej technologii Bluetooth.

Odporność na wodę i kurz

Aparaty słuchowe Oticon posiadają certyfikat IP68, co oznacza, że są odporne na wilgoć i kurz, zapewniając niezawodność nawet w trudnych warunkach środowiskowych.