Optymalny dla osób, które mają problemy ze sprawnością manualną, dla których priorytetem jest łatwa obsługa. Oticon Opn ITE FS to aparaty słuchowe całkowicie wypełniające małżowinę uszną nie tylko przewód słuchowy. Ponieważ jest większy niż inne rodzaje aparatów wewnątrzusznych, może pomieścić baterie o dłuższej żywotności i ma większe przyciski sterowania. Aparaty Oticon Opn całkowicie wypełniające małżowinę uszną posiadają opcję łączności bezprzewodowej i wbudowanej cewki telefonicznej, by móc lepiej słyszeć w przestrzeni publicznej, gdzie jest zainstalowana pętla induktofoniczna, na przykład w teatrze, kościele czy Sali wykładowej.

Typ: ITE

Ubytek słuchu: Nieznaczny – Znaczny

Model baterii: 312, 13

Korzyści

Jakość dźwięku

Doświadczanie dźwięku 360° wokół

Ten aparat słuchowy Oticon wykorzystujący technikę zmieniającą życie, umożliwia słyszenie pełnej gamy dźwięków wokół.

Szybka redukcja hałasu

Dodatkowy hałas powoduje natychmiastową utratę koncentracji oraz zmniejsza zdolność mózgu do rozumienia mowy. Szybka redukcja hałasu precyzyjnie redukuje hałas dochodzący z określonych kierunków, pomagając skupić się na mowie.

Codzienne użytkowanie

Płynna łączność

Możliwość korzystania z wielu opcji łączności – strumieniowego przesyłania muzyki, rozmawiania przez telefon, używania aplikacji Oticon ON do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.

Łatwe regulowanie głośności i przełączanie programów

Ten model aparatu słuchowego ma opcjonalne pokrętło regulacji głośności i opcjonalny przycisk funkcji, pozwalające łatwo zmieniać głośność i programy.