Dyskretny wewnątrzprzewodowy aparat słuchowy Oticon Geno umieszcza się w przewodzie słuchowym. W zewnętrznej części ucha widoczna jest niewielka część aparatu (mała płytka czołowa). Może mieć wbudowaną cewkę telefoniczną, która umożliwia słyszenie dźwięku odbieranego z systemów pętli indukcyjnych instalowanych w miejscach użyteczności publicznej, takich jak teatry czy kina.

Typ: ITE

Ubytek słuchu: Nieznaczny – Znaczny

Model baterii: 312, 13

Korzyści

Jakość dźwięku

Łatwiejsze koncentrowanie się

Aparaty słuchowe Oticon Geno z funkcją Free Focus pomagają skupić się na dźwiękach dochodzących z przodu, zwłaszcza w głośnym otoczeniu.

Lepsza koncentracja i wyraźniejszy dźwięk

Funkcja Free Focus ma trzy różne tryby kierunkowości i zmienia je automatycznie – w zależności od otoczenia akustycznego. Pomaga to poprawić koncentrację i zwiększa wyraźność dźwięku

Codzienne użytkowanie

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.

Lepsze słyszenie dźwięku w miejscach użyteczności publicznej

Aparaty słuchowe Oticon z cewką telefoniczną pozwalają lepiej słyszeć dźwięk w aulach, świątyniach, teatrach, kinach czy salach koncertowych, na lotniskach i w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie zainstalowane są pętle indukcyjne.

Łatwe regulowanie głośności i przełączanie programów

Ten model aparatu słuchowego ma opcjonalne pokrętło regulacji głośności i opcjonalny przycisk funkcji, pozwalające łatwo zmieniać głośność i programy.