Wewnątrzprzewodowy aparat słuchowy Oticon Siya umieszcza się dyskretnie w przewodzie słuchowym. Mała płytka czołowa jest widoczna w zewnętrznej części ucha. Dzięki opcjonalnej bezprzewodowej technice Bluetooth, wewnątrzprzewodowy Oticon Siya (ITC) zapewnia płynną łączność z Twoimi ulubionymi urządzeniami. Opcjonalna cewka telefoniczna umożliwia odbieranie dźwięku z pętli indukcyjnych w przestrzeniach publicznych, takich jak teatr czy kino.

Typ: ITE

Ubytek słuchu: Nieznaczny – Znaczny

Model baterii: 312

Korzyści

Jakość dźwięku

Znakomita jakość dźwięku

Aparaty słuchowe Oticon Siya wyróżniają się dźwiękiem o wysokiej jakości. Rejestrują naturalne szczegóły otaczających dźwięków i pomagają komfortowo je odbierać.

Skuteczna redukcja hałasu

Funkcja redukcji hałasu pomaga koncentrować się na rozmówcach. Oticon Siya stosuje funkcję Noise Reduction LX, która niezwykle szybko redukuje hałas.

Codzienne użytkowanie

Płynna łączność

Możliwość korzystania z wielu opcji łączności – strumieniowego przesyłania muzyki, rozmawiania przez telefon, używania aplikacji Oticon ON do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.