Oticon Opn Play miniRITE R to dyskretny model z akumulatorem litowo-jonowym, oferujący szybkie i łatwe ładowanie. Wbudowana technika Bluetooth pozwala na łączność oraz dostęp do zdalnego mikrofonu. Ten model jest również wyposażony we wbudowaną cewkę telefoniczną umożliwiającą lepsze słyszenie dźwięku z systemów pętli indukcyjnych montowanych w miejscach użyteczności publicznej, takich jak teatr czy kino, oraz odbiór sygnałów FM.

Typ: BTE

Ubytek słuchu: Nieznaczny – Znaczny

Typ baterii: Z możliwością ponownego ładowania

Korzyści

Jakość dźwięku

Doświadczanie dźwięku 360° wokół

Ten aparat słuchowy Oticon wykorzystujący technikę zmieniającą życie, umożliwia słyszenie pełnej gamy dźwięków wokół.

Koniec z irytującym piszczeniem

Nowa funkcja wykrywa i zapobiega irytującemu piszczeniu, eliminując je, zanim się rozwinie.

Lepsze rozumienie mowy przez dzieci

Lepsza jakość rozmów z bliskimi i znajomymi. Aparaty słuchowe Oticon Opn Play poprawiają rozumienie mowy, nawet w głośnym otoczeniu.

Codzienne użytkowanie

Płynna łączność

Możliwość korzystania z wielu opcji łączności – strumieniowego przesyłania muzyki, rozmawiania przez telefon, używania aplikacji Oticon ON do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth.

Akumulatory

Zaledwie trzy godziny ładowania pozwalają na cały dzień pracy aparatów, w tym przesyłanie strumieniowe*. *Przewidywany czas pracy akumulatora zależy od sposobu użytkowania, aktywnych funkcji, ubytku słuchu, środowiska akustycznego, wieku akumulatora i korzystania z akcesoriów bezprzewodowych.

Lepsze słyszenie dźwięku w miejscach użyteczności publicznej

Aparaty słuchowe Oticon z cewką telefoniczną pozwalają lepiej słyszeć dźwięk w aulach, świątyniach, teatrach, kinach czy salach koncertowych, na lotniskach i w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie zainstalowane są pętle indukcyjne.

Inteligentna zmiana głośności i programów

Wygodny podwójny przycisk funkcji ułatwia regulowanie głośności i przełączanie programów.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.