Wewnątrzuszny małżowinowy aparat słuchowy Oticon Geno to model aparatu umieszczany w uchu, który wypełnia nie tylko przewód słuchowy, ale także większość widocznej części ucha (obudowa wypełnia muszlę małżowiny). Jest odpowiedni dla osób mniej sprawnych manualnie, dla których najważniejsza jest łatwość obsługi aparatu. Ponieważ jest większy niż inne modele aparatów wewnątrzusznych, ma większe przyciski do ręcznej regulacji, a do jego zasilania używa się wydajniejszych baterii. Oticon Geno małżowinowy opcjonalnie może mieć wbudowaną cewkę telefoniczną, która umożliwia słyszenie dźwięku odbieranego z systemów pętli indukcyjnych instalowanych w miejscach użyteczności publicznej, takich jak teatry czy kina.

Typ: ITE

Ubytek słuchu: Nieznaczny – Znaczny

Model baterii: 13, 312

Korzyści

Jakość dźwięku

Łatwiejsze koncentrowanie się

Aparaty słuchowe Oticon Geno z funkcją Free Focus pomagają skupić się na dźwiękach dochodzących z przodu, zwłaszcza w głośnym otoczeniu.

Lepsza koncentracja i wyraźniejszy dźwięk

Funkcja Free Focus ma trzy różne tryby kierunkowości i zmienia je automatycznie – w zależności od otoczenia akustycznego. Pomaga to poprawić koncentrację i zwiększa wyraźność dźwięku

Codzienne użytkowanie

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.

Lepsze słyszenie dźwięku w miejscach użyteczności publicznej

Aparaty słuchowe Oticon z cewką telefoniczną pozwalają lepiej słyszeć dźwięk w aulach, świątyniach, teatrach, kinach czy salach koncertowych, na lotniskach i w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie zainstalowane są pętle indukcyjne.

Łatwe regulowanie głośności i przełączanie programów

Ten model aparatu słuchowego ma opcjonalne pokrętło regulacji głośności i opcjonalny przycisk funkcji, pozwalające łatwo zmieniać głośność i programy.