Motion

Nowa oferta aparatów słuchowych Motion X pozwala Ci podnieść wydajność słyszenia na wyższy poziom. Rewolucyjna technologia czujników, które rozpoznają czy się poruszasz, by zapewnić optymalne wrażenia słuchowe przez cały dzień w ruchu.

Sprawdzaj się najlepiej w każdej sytuacji

Kluczowe cechy:

 • Transmisja dźwięku przez Bluetooth
 • Mobilna ładowalność
 • Cyfrowy Asystant wykorzystujący sztuczną inteligencję
 • Automatyczna detekcja sytuacji
 • Do 61 pracy po jednym naładowaniu
 • Wyjątkowy dźwięk

Nowoczesna technologia przetwarzania dźwięku Signia Xperience zapewnia najwyższej jakości brzmienie aparatów słuchowych.

Polepszona zrozumiałość mowy

Pozwala na czyste słyszenie głosu w hałasie z każdego kierunku.

Automatyczna detekcja sytuacji

Jesteś gotów na każde wyzwanie, ponieważ unikalne czujniki akustyczno-ruchowe po mistrzowsku rozpoznają każdą sytuację w ciągu dnia.

Twoje idealne połączenie

Zaawansowana transmisja audio przez Bluetooth pozwala na słuchanie rozmów telefonicznych, muzyki, telewizji i więcej.

Łączność i kontrola za pomocą aplikacji

Osobisty dźwięk wspierany sztuczną inteligencją

Rewolucyjny Asystent w aplikacji Signia umożliwia zoptymalizowanie dźwięku do Twoich potrzeb w codziennych sytuacjach.

Ponieważ każda osoba ma inne potrzeby słuchowe, aparaty słuchowe Motion X występują w kilku modelach przeznaczonych do różnych ubytków słuchu. Od bardzo małego do bardzo silnego urządzenia:

Motion Charge&Go X

Małe, ładowalne, zauszne urządzenia, które są łatwe i komfortowe w użyciu. Łączą w sobie rewolucyjną technologię Signia Xperience z łącznością Bluetooth i Asystentem Signia. Są gotowe do działania przez cały Twój dzień. Porównywalne w swojej małej konstrukcji do urządzeń 312, nowe Motion Charge&Go X łączą w sobie dyskrecję, ładowalność, łączność Bluetooth i Asystenta Signia. Elastyczność dopasowania oraz łatwość i komfort używania sprawiają, że są to urządzenia dla tych, którzy szukają wygody i solidności – wszystko w jednym.

Motion Charge&Go P X

Te silne, ładowalne rozwiązanie słuchowe na każdą sytuację jest dostępne w nowej, smukłej konstrukcji z łącznością Bluetooth i Asystentem Signia dla zapewnienia optymalnych wrażeń słuchowych przez cały dzień.

Motion Charge&Go SP X

Te rewolucyjne urządzenia łączą super moc z super funkcjami. To kompletna propozycja dla osób z ciężkimi i głębokimi ubytkami słuchu, wyposażona w Bluetooth, ładowalność oraz Asystenta Signia.
Wszystkie modele ładowane można ładować przy pomocy niewielkich ładowarek standardowych lub zaawansowanych ładowarek Dry&Clean wyposażonych w dodatkowe funkcje.
Nowoczesne, ładowalne i smukłe aparaty słuchowe z innowacyjnej rodziny Signia Motion X sprostają każdemu wyzwaniu i pozwolą Ci błyszczeć każdego dnia, przez cały dzień

Motion 13 Nx / Motion 13P Nx

Wszechstronne rozwiązanie dla naturalnego brzmienia własnego głosu i bezpośredniej transmisji dźwięku.
Rozmowa przy kawie, zabawa z wnukami w ogrodzie czy po prostu relaks na balkonie i słuchanie śpiewu ptaków – Motion™ 13 marki Signia pozwala Ci się cieszyć najbardziej naturalnym doświadczeniem słuchowym i najwyższej jakości transmisją dźwięku z telewizora lub smartfona.

Niesamowicie wszechstronne zauszne aparaty Motion 13P Nx są idealne dla osób z wymaganiami indywidualnego dopasowania dla średnich, ciężkich, a nawet głębokich niedosłuchów. Harmonizują słyszenie własnego głosu i otaczających dźwięków dostarczając naturalne słyszenie własnego głosu i najlepszą zrozumiałość mowy w hałasie. Urządzenia Motion 13P Nx zapewniają pełną łączność Bluetooth oraz oferują opcję cewki indukcyjnej w komorze baterii.

Wszystkie modele ładowane można ładować przy pomocy niewielkich ładowarek standardowych lub zaawansowanych ładowarek Dry&Clean wyposażonych w dodatkowe funkcje.

Doświadczenie słuchowe skrojone na miarę.

Motion 13 zapewnia różnorodne możliwości dopasowania i obsługi, by idealnie sprostać Twoim wymaganiom i potrzebom. W ten sposób Twój protetyk słuchu może wybrać rozwiązanie słuchowe dopasowane do Ciebie.

Wysoki poziom komfortu noszenia.

Jako model zauszny, niewielkich rozmiarów Motion 13 jest wygodnie i dyskretnie schowany za Twoim uchem. Ergonomiczny kształt sprawia, że noszenie go jest wyjątkowo komfortowe.

Dla wszystkich rodzajów ubytków słuchu.

Motion 13 oraz jego potężny kuzyn Motion 13P zwracają Ci naturalne brzmienie życia, stawiając czoło nie tylko lekkim i średnim, ale również ciężkim i głębokim ubytkom słuchu.
Opcjonalna cewka indukcyjna
Drzwi komory baterii aparatów Motion 13 marki Signia mogą zostać wyposażone w opcjonalną cewką indukcyjną (telefoniczną). W miejscach posiadających pętlę indukcyjną funkcja ta pomaga wyraźnie rozumiec mówcę. Po prostu wybierz program “Pętla indukcyjna”, gdy zobaczysz odpowiedni znak.

Połącz się z łatwością obsługi.

 • Telefon
 • Muzyka
 • Telewizja
 • Pilot zdalnej obsługi
 • Ciesz się dźwiękiem w idealnej harmonii.
 • Słyszenie własnego głosu
 • Mowa w hałasie
 • Rozmowa podczas ruchu
 • Krystaliczny dźwięk