Aparat słuchowy Oticon Geno BTE Plus Power to kompaktowy aparat z wygodnym podwójnym przyciskiem do regulacji głośności i zmiany programów. Oticon Geno BTE Plus Power ma wbudowaną cewkę telefoniczną, która umożliwia słyszenie dźwięku odbieranego z systemów pętli indukcyjnych instalowanych w miejscach użyteczności publicznej, takich jak teatry czy kina. Jest dostępny z cienkim dźwiękowodem lub z rożkiem.

Typ: BTE

Ubytek słuchu: Umiarkowany – Głęboki

Model baterii: 13

Korzyści

Jakość dźwięku

Łatwiejsze koncentrowanie się

Aparaty słuchowe Oticon Geno z funkcją Free Focus pomagają skupić się na dźwiękach dochodzących z przodu, zwłaszcza w głośnym otoczeniu.

Lepsza koncentracja i wyraźniejszy dźwięk

Funkcja Free Focus ma trzy różne tryby kierunkowości i zmienia je automatycznie – w zależności od otoczenia akustycznego. Pomaga to poprawić koncentrację i zwiększa wyraźność dźwięku

Codzienne użytkowanie

Połącz się ze światem

ConnectLine to rodzina urządzeń pozwalających użytkownikom aparatów słuchowych Oticon uzyskać jeszcze większą przyjemność ze słuchania i komunikowania się.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.

Lepsze słyszenie dźwięku w miejscach użyteczności publicznej

Aparaty słuchowe Oticon z cewką telefoniczną pozwalają lepiej słyszeć dźwięk w aulach, świątyniach, teatrach, kinach czy salach koncertowych, na lotniskach i w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie zainstalowane są pętle indukcyjne.

Inteligentna zmiana głośności i programów

Wygodny podwójny przycisk funkcji ułatwia regulowanie głośności i przełączanie programów.