Styletto-AX

Nasze nowe ładowalne aparaty słuchowe Styletto AX wyglądają tak wspaniale, jak brzmią. Nagradzana konstrukcja SLIM-RIC teraz jest jeszcze mniejsza niż w poprzednich wersjach, zapewniając jeszcze dyskretniejsze dopasowanie. Dostępne jesienią 2022 r.

Nowe ładowalne aparaty słuchowe Styletto AX wyglądają tak niesamowicie, jak brzmią.
Nagradzana konstrukcja SLIM-RIC pozwala na jeszcze bardziej dyskretne dopasowanie, dzięki rozmiarowi mniejszemu niż u swojego poprzednika.

Rewolucyjna platforma Signia AX

Styletto AX są oparte na najnowocześniejszej platformie Augmented Xperience i wykorzystują naszą autorską technologię Augmented Focus™, aby oddzielać mowę od dźwięków tła, przetwarzać je niezależnie i ponownie łączyć, zapewniając imponującą klarowność mowy w pogłębionym otoczeniu.

Styletto AX daje użytkownikom zrozumiałość mowy, której potrzebują oraz funkcje aparatów słuchowych, których chcą
Użytkownicy aparatów słuchowych, którzy korzystali już z tej rewolucyjnej technologii, potwierdzają jej zalety: pełne 100% uczestników niedawno przeprowadzanego badania zgłosiło doskonałe rozumienie mowy w środowisku domowym.2

Kluczowe cechy:

  • Niesamowita klarowność mowy
  • Nagradzana konstrukcja
  • Ładowarka przenośna
  • Automatyczna detekcja sytuacji
  • Asystent Signia

Ładowanie bezprzewodowe

Użytkownicy mogą naładować swoje aparaty słuchower Styletto AX w domu lub w podróży i zyskać do 17 godzin działania na jednym ładowaniu. Kieszonkowa ładowarka jest wyposażona w technologię, dzięki której wystarczy po prostu położyć ja na podkładce ładującej zamiast podłączać do gniazdka. Dostępna jest również opcjonalna ładowarka Dry&Clean, która nie tylko ładuje aparaty słuchowe, ale także oferuje czyszczenie przy pomocy promieniowania UVC i osuszanie, by utrzymać aparaty w najlepszym stanie.

Gdziekolwiek się wybierasz, Styletto AX Ci towarzyszy. Przenośna ładowarka z wbudowanym powerbankiem zapewnia imponujące 4 dni3 autonomii użytkownika, bez konieczności ładowania jej.

Łączność z urządzeniami Android & iPhone

Styletto AX oferuje najnowocześniejszą łączność Bluetooth, żeby użytkownicy mogli połączyć się ze swoimi urządzeniami z systemami Android4 lub iOS i bezpośrednio przesyłać rozmowy telefoniczne, muzykę, dźwięk z telewizora i jeszcze więcej w wysokiej jakości cyfrowej.

Aplikacja Signia

Aplikacja Signia na smartfony z systemami iOS i Android pokazuje użytkownikom wyłącznie funkcje dotyczące ich urządzeń. Aplikacja pozwala nie tylko na zdalną obsługę aparatów słuchowych, ale oferuje również dwa rewolucyjne rozwiązania, które ułatwią Ci dopasowanie i dostrajanie ich aparatów, a im – kontakt z Tobą, gdy są z dala od Twojego gabinetu.

Wszystko, co potrzebne – w jednym miejscu

Aplikacja Signia jest jeszcze łatwiejsza w obsłudze i wygodniejsza. Łączy wszystkie obecne aplikacje Signia w jedno ujednolicone środowisko odpowiadające na wszelkie potrzeby użytkowników. Zawiera także Asystenta Signia* oraz TeleCare, dzięki czemu łączy się z Twoim procesem dopasowania. W ten sposób ułatwia go pacjentom, którzy mogą otrzymać natychmiastową pomoc, gdy jej potrzebują i pozostać z Tobą w kontakcie, gdy są daleko od Twojego gabinetu. Efektem są szybsze i dokładniejsze dopasowania – usprawnienie Twojej pracy oraz zadowolenie Twoich pacjentów.

Bardziej osobisty świat dla każdego

Dzięki aplikacji Signia możesz zapewnić swoim pacjentom bardziej osobiste i bezpośrednie wsparcie oraz dostosować ich aparaty słuchowe do osobistych wymagań.
Dawanie użytkownikom wszystkich funkcjonalności, których oczekują od aplikacji mobilnych nie mogło być łatwiejsze. Aplikacja Signia łączy w sobie wszystkie funkcje poprzednich aplikacji, łącznie z transmisją dźwięku, zdalną obsługą, Asytentem Signia oraz TeleCare.
Użytkownicy mogą dyskretnie obsługiwać swoje aparaty słuchowe podczas transmisji ulubionej muzyki oraz programów telewizyjnych wprost do uszu. Z kolei TeleCare pozwala Ci pozostać z nimi w kontakcie i zapewnić im wsparcie, nawet gdy są w podróży. Wszystko w jednym miejscu, aby zapewnić większą wygodę i łatwość użytkowania.
Co więcej, dzięki nowoczesnemu interfejsowi aplikacji Signia Twoi pacjenci będą się cieszyć prostotą i intuicyjną obsługą.

Tryb Maski

Tryb Maski pozwala użytkownikom aparatów zrozumieć lepiej rozmówców noszących maseczki
Specjalny przycisk w aplikacji Signia app rewolucjonizuje doświadczenia słuchowe podczas pandemii COVID-19. Pokazujemy w ten sposób, jak nieustannie odpowiadamy na potrzeby użytkowników wprowadzając innowacje technologiczne.

Asystent Signia

Nowy, rewolucyjny Asystent SigniaTwoje inteligentne rozwiązanie zwiększające satysfakcję pacjentów

Dzięki aplikacji Signia na smartfonie pacjenci mogą korzystać z pomocy rewolucyjnej sztucznej inteligencji Asystenta Signia i uzyskać wsparcie 24/7 w postaci intuicyjnych wiadomości tekstowych. Asystent Signia jest łatwy w obsłudze i oferuje spersonalizowane dostosowanie ustawień aparatów oraz filmy dotyczące obsługi.Wystarczy posiadać aparaty słuchowe Signia Xperience hi aplikację Signia.

Po skorzystaniu z Asystenta Signia Assistant 8 na 10 osób poleciłoby znajomym korzystanie z aparatów słuchowych z Asystentem Signia. Tylko marka Signia oferuje tak przekonujące i zrozumiałe rozwiązanie, dzięki czemu Asystent Signia nadaje się idealnie, by wyróznić Twój gabinet.¹

Asystent Signia:

Spersonalizowane dopasowanie ustawień
Odpowiedzi na pytania dotyczące obsługi i rozwiązania drobnych problemów
Wsparcie 24/7

Asystent Signia jest zainspirowany sposobem, w jaki sieć neuronowa ludzkiego mózgu rozwiązuje problemy. Oferuje natychmiastowe wsparcie, zawsze gdy użytkownik potrzebuje dostosować swoje ustawienia. Po wprowadzeniu zmian Asystent zbiera informacje dotyczące użytkownika i sytuacji akustycznej. Możesz zobaczyć wszystkie te interakcje pomiędzy użytkownikiem a Asystentem w oprogramowaniu Connexx.

Działająca w czasie rzeczywistym sztuczna inteligencja oparta na sieci neuronowej, która stanowi podstawę Asystenta Signia, to prawdziwa rewolucja w protetyce słuchu. To żyjący system, który ciągle uczy się o indywidualnych potrzebach w konkretnych sytuacjach, przechodząc od rozwiązań „dla wszystkich” do wiedzy opartej na konkretnych danych, by zapewnić każdej osobie indywidualne, precyzyjnie dostrojone słyszenie . W efekcie 93% użytkowników uznało Asystenta Signia za znaczącą innowację, która podnosi ich satysfakcję z ich aparatów słuchowych w trudnych sytuacjach akustycznych. Asystent Signia może też istotnie podnieść sprzedaż, ponieważ imponujące 87% konsumentów wybrałoby aparaty słuchowe z tego typu asystentem opartym na sztuczne inteligencji podczas zakupu nowych urządzeń.

TeleCare

Signia Telecare pozwala Ci wspierać swoich lientów zdalnie, żeby mogli otrzymać pomoc w codziennych sytuacjach, gdy jej potrzebują. Możesz zorganizować wirtualną wizytę przy pomocy połączenia telefonicznego lub wideo i dostroić aparaty słuchowe zdalnie przy pomocy oprogramowania Connexx.

Connexx i

Augmented Xperience


Nasze oprogramowanie do dopasowania Connexx daje Ci kontrolę i dane, które pozwalają optymalnie wesprzeć każdego indywidualnego pacjenta.

EarWear 3.0

Nasze nowe rozwiązania EarWear 3.0 sprawiają, że wysoka jakość dźwięku naszych aparatów słuchowych jest dostarczana bez przeszkód do uszu użytkowników.

Styletto AX są dostępne w poziomach technologicznych 7, 5 i 3, a także w wersji demonstracyjnej sDemo.

Szeroka gamy kolorów, która zawiera nowe ekscytujące kombinacje kolorystyczne.

CROS Styletto AX to ładowalny nadajnik dla użytkowników aparatów słuchowych z jednostronną głuchotą.

Styletto Compatibility

With Signia Augmented Xperience (AX) devices it is now also possible to stream directly to Android devices via the ASHA (Audio Streaming for Hearing Aids) standard.
ASHA-supported devices:

Android OS 11 or higher is recommended

Samsung Galaxy Tab S7
Samsung Galaxy Tab S7+ (tablets)
Samsung Galaxy Z Fold 3
Samsung Galaxy Z Fold 2
Samsung Galaxy A21s (SM-A217F)
Samsung Galaxy A51 (SM-A515F)
Samsung Galaxy A52 (SM-A5225F)
Samsung Galaxy A53
Samsung Galaxy A71 (SM-A715F)
Samsung Galaxy A72 (SM-A725F)
Samsung Galaxy S22 5G (SM-S901U, SM-S901B)
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G (SM-S908U, SM-S908B)
Samsung Galaxy S22+ 5G (SM-S906U, SM-S906B)
Samsung Galaxy S21 5G (SM-G991U)(US)
Samsung Galaxy S21
Samsung Galaxy S21 (US)
Samsung Galaxy S21+ 5G (SM-G996U)(US)
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998U)(US)
Samsung Galaxy S21 5G (SM-G991B)
Samsung Galaxy S21+ 5G (SM-G996B)
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B)
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Samsung Galaxy Note 20 Ultra (SM-N981U1)(US)
Samsung Galaxy S20+
Samsung Galaxy S20+ (US)
Samsung Galaxy S20 5G (SM-G981B)
Samsung Galaxy S20 5G (SM-G981U1) (US)
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G (SM-G988B)
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G (SM-G988U)(US)
Samsung Galaxy S20 (SM-G980F)
Samsung Galaxy S20 (SM-G) (US)
Samsung Galaxy Note20 5G (SM-N981U1) (US)
Samsung Galaxy Note 10+ (SM-N975F)
Samsung Galaxy Note 10+ (SM-N975U1)(US)
Samsung Galaxy Note 10 (SM-N970F)
Samsung Galaxy Note 10 (SM-N970U)(US)
Samsung Galaxy Note 10 Lite (SM-N770F/DS)
Samsung Galaxy S10 Lite (SM-G770F/DS)
Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)
Samsung Galaxy S10 (SM-G973U1) (US)
Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)
Samsung Galaxy S10+ (SM-G975U) (US)
Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)
Samsung Galaxy S10e (SM-G970U) (US/China)
Samsung Galaxy S10 5G (SM-G977U) (US)
Samsung Galaxy S10 5G (SM-G977B)
Samsung Galaxy S9 (SM-G960F)
Samsung Galaxy S9 (SM-G960U1) (US)

Google Pixel 6
Google Pixel 5
Google Pixel 4a 5G
Google Pixel 4
Google Pixel 4a
Google Pixel 4XL
Google Pixel 3XL
Google Pixel 3
Google Pixel 3a
Google Pixel 3a XL

OnePlus Nord (AC2001)
OnePlus Nord (AC2003)
OnePlus 8T
OnePlus 8 Pro
OnePlus 7T
OnePlus 7 Pro

Asus ROG 6
Asus ROG 6 Pro
Asus Zenfone 8
Asus Zenfone 8 Flip

Xiaomi Mi 10T
Xiaomi Mi 10TPro

Mobile devices enabled for hands-free calls with hearing aids
Please ensure you use the latest version of iOS/iPadOS that is available for your Apple device
Apple devices:

iPhone 13 Pro Max
iPhone 13 Pro
iPhone 13
iPhone 13 mini
iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Pro
iPhone 12
iPhone 12 mini
iPhone SE (3rd generation)
iPhone SE (2nd generation)
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone 11

iPad Pro (12.9-inch) 5th generation
iPad Pro (12.9-inch) 4th generation
iPad Pro (11-inch) 3rd generation
iPad Pro (11-inch) 2nd generation
iPad Air (5th generation)
iPad Air (4th generation)
iPad mini (6th generation)