Oticon Ruby miniRITE R to dyskretny model zasilany akumulatorem litowo-jonowym. Ładowarka jest łatwa w użyciu. Technika indukcyjna sprawia, że ładowanie jest bezstykowe, szybkie i niezawodne. Oticon Ruby miniRITE R z techniką Bluetooth pozwala na bezproblemową łączność z ulubionymi urządzeniami. Wbudowana cewka telefoniczna pozwala lepiej słyszeć dźwięk z systemów pętli indukcyjnych montowanych w miejscach użyteczności publicznej, takich jak teatr czy kino.

Typ: BTE

Ubytek słuchu: Nieznaczny – Znaczny

Typ baterii: Z możliwością ponownego ładowania

Korzyści

Jakość dźwięku

Jakość dźwięku

Aparat Oticon Ruby to gwarancja wysokiej jakości dźwięku wraz z efektywnym systemem redukcji hałasu — nawet między poszczególnymi słowami. Aby zapewnić jeszcze lepszą jakość dźwięku zostało zredukowane ryzyko wystąpienia sprzężenia.

Koniec z irytującym piszczeniem

Nowa funkcja wykrywa i zapobiega irytującemu piszczeniu, eliminując je, zanim się rozwinie.

Codzienne użytkowanie

Płynna łączność

Możliwość korzystania z wielu opcji łączności – strumieniowego przesyłania muzyki, rozmawiania przez telefon, używania aplikacji Oticon ON do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.

Akumulatory

Zaledwie trzy godziny ładowania pozwalają na cały dzień pracy aparatów, w tym przesyłanie strumieniowe*. *Przewidywany czas pracy akumulatora zależy od sposobu użytkowania, aktywnych funkcji, ubytku słuchu, środowiska akustycznego, wieku akumulatora i korzystania z akcesoriów bezprzewodowych.

Inteligentna zmiana głośności i programów

Wygodny podwójny przycisk funkcji ułatwia regulowanie głośności i przełączanie programów.