Oticon Ruby BTE Plus Power to aparat słuchowy o dużej mocy noszony za uchem. Jest to solidny model zauszny w małej obudowie, z dobrze chronioną słuchawką. Dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth Oticon Ruby BTE PP umożliwia bezproblemową łączność z ulubionymi urządzeniami. Wszystkie jego istotne elementy są pokryte nanopowłoką w celu zapewnienia optymalnej ochrony przed wodą i kurzem. Oticon Ruby BTE PP jest dostępny w różnych kolorach pasujących do odcienia włosów lub skóry.

Typ: BTE

Ubytek słuchu: Znaczny – Głęboki

Model baterii: 13


Korzyści

Jakość dźwięku

Aparat Oticon Ruby to gwarancja wysokiej jakości dźwięku wraz z efektywnym systemem redukcji hałasu — nawet między poszczególnymi słowami. Aby zapewnić jeszcze lepszą jakość dźwięku zostało zredukowane ryzyko wystąpienia sprzężenia.

Koniec z irytującym piszczeniem

Nowa funkcja wykrywa i zapobiega irytującemu piszczeniu, eliminując je, zanim się rozwinie.

Codzienne użytkowanie

Płynna łączność

Możliwość korzystania z wielu opcji łączności – strumieniowego przesyłania muzyki, rozmawiania przez telefon, używania aplikacji Oticon ON do sterowania funkcjami aparatów słuchowych. Wszystko to jest możliwe dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth.

Odporność na wodę i pył

Aparaty słuchowe Oticon mają stopień ochrony IP68. Oznacza to, że są odporne na wilgoć i kurz.

Lepsze słyszenie dźwięku w miejscach użyteczności publicznej

Aparaty słuchowe Oticon z cewką telefoniczną pozwalają lepiej słyszeć dźwięk w aulach, świątyniach, teatrach, kinach czy salach koncertowych, na lotniskach i w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie zainstalowane są pętle indukcyjne.

Inteligentna zmiana głośności i programów

Wygodny podwójny przycisk funkcji ułatwia regulowanie głośności i przełączanie programów.